Żywa lekcja języka hiszpańskiego

Dnia 12.12.2017r. klasa gimnazjalna 3E wraz z Panią Bogumiłą Grębską i Panem Dariuszem Lachowiczem wybrała się do zamku w Malborku w celu wzięcia udziału w żywej lekcji języka hiszpańskiego. Od godziny dziewiątej do jedenastej uczniowie zwiedzali sale słuchając historii, ciekawostek i legend na temat zamku opowiadanych przez Panią Grębską w języku hiszpańskim. Pod koniec wycieczki uczniowie zebrali się w kapitularzu, aby na podstawie wiedzy, którą zdobyli podczas zwiedzania, wykonać karty pracy. Całej klasie wycieczka bardzo się podobała, taka lekcja języka hiszpańskiego niewątpliwie była interesująca i atrakcyjna. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć, które przedstawiają dobre nastroje całej grupy.