Zielony Zakątek

Grupa uczniów, gimnazjalnej klasy III A wykonała do naszego Zielonego Zakątka kolorowe siedziska z opon samochodowych. Będą one umieszczone pod czterema brzózkami. Pomysłów uczniów na urozmaicenie niewykorzystanych gruntów wokół naszej szkoły było wiele. Projekt powstał pod patronatem wykładowców Politechniki Gdańskiej. Na placu trawiastym umieszczono także plac zabaw dla najmłodszych, drewniane ławy i stoły. Troje gimnazjalistów z tej klasy przygotowało plan zagospodarowania tego terenu, który powoli wdrożymy w życie. W imieniu uczniów szkoły bardzo Wam dziękujemy. Zielony Zakątek to miejsce, w którym możemy spędzać przerwy międzylekcyjne. Przebywanie na świeżym powietrzu przyczyni się do poprawy naszego zdrowia.