Zakwalifikowani do II etapu konkursu z j. polskiego

Podajemy do wiadomości listę uczniów gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych zakwalifikowanych  do II etapu konkursu języka polskiego. Gratulujemy!!!                                                                        

Lp. Imię i nazwisko                                     Szkoła
1. Milena Hejnowska Szkoła Podstawowa nr 1im. Jana III Sobieskiego w Malborku
2. Katarzyna Myszka Szkoła Podstawowa nr 1im. Jana III Sobieskiego w Malborku
3. Gabriela Kuczyńska Szkoła Podstawowa nr 1im. Jana III Sobieskiego w Malborku
4. Aleksander Filipkowski Szkoła Podstawowa nr 1im. Jana III Sobieskiego w Malborku
5. Olga Lech Szkoła Podstawowa nr 1im. Jana III Sobieskiego w Malborku
6. Weronika Czermak Szkoła Podstawowa nr 1im. Jana III Sobieskiego w Malborku
7. Michał Sajkowski Szkoła Podstawowa nr 2  w Malborku
8. Julia Przybylska Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF w Malborku
9. Oliwia Przybylska Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF w Malborku
10. Agata Szczuchniak Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF w Malborku
11. Zuzanna Łopata Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF w Malborku
12. Karolina Grabowska Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF w Malborku
13. Bartosz Sobolewski Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF w Malborku
14. Adrian Kwiatkowski Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF w Malborku
15. Magdalena Gałązka Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku

 

16. Aleksandra Lewandowska Publiczne Katolickie Gimnazjum w Zespole Szkół Katolickich im. Św. Jana Pawła II w Malborku
17. Laura Zaborska Publiczne Katolickie Gimnazjum w Zespole Szkół Katolickich im. Św. Jana Pawła II w Malborku
18. Nikola Hożyń SP nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Nowym Stawie
19. Klaudia Brylowska SP nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Nowym Stawie
20. Nikola Rybicka SP nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Nowym Stawie
21. Jakub Babciak SP nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Nowym Stawie
22. Agata Chwała Szkoła Podstawowa im. Pamięci Ofiar Stutthofu w Sztutowie
23. Urszula Mejer Zespół Szkół nr 1w Nowym Dworze Gdańskim
24. Nikodem Siedlecki Zespół Szkół nr 1w Nowym Dworze Gdańskim
25. Cecylia Vanhoof Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie
26. Adam Terlikowski Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie