Warsztaty językowe

W lutym w siedzibie American Corner w Bibliotece Publicznej w Gdańsku odbyły się warsztaty językowe zorganizowane dla uczestników półfinału Konkursu Oratorskiego w języku angielskim, na które zaproszona została Laura Barnat. W czasie warsztatów  finaliści brali aktywny udział w zajęciach prowadzonych przez Arkadiusza Naruka – mówcę i trenera wystąpień z międzynarodowym certyfikatem trenerskim. Młodzież, w zadaniach praktycznych, mogła wypróbować ciekawe techniki i narzędzia, dzięki którym każde wystąpienie publiczne ma szansę stać się ciekawym i mniej stresującym doświadczeniem. Zajęcia trwały 4 godziny i, mimo że uczestnictwo w nich było dla uczniów niemałym wyzwaniem, dało im poczucie większej pewności siebie i przygotowanie do tego, co czekać ich będzie podczas wystąpień finałowych, już 6 marca.

Monika Gierszewska