Urodziny w przedszkolu

 Każde dziecko marzy o tym, aby dzień jego urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im także kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. Tym razem swoje święto mieli: Gabriela M. i Igor G. Jak zawsze w takim dniu nie zabrakło wspaniałej zabawy. Na początku dzieci zaprosiły jubilatów na specjalnie przygotowane dla nich krzesełka. Wspólnie zaśpiewaliśmy słynne „Sto lat”, złożyliśmy życzenia urodzinowe i wręczyliśmy mały upominek. Następnie jubilaci zaprosili swoje koleżanki i kolegów na poczęstunek przygotowany z okazji ich urodzin. Później nadszedł czas na zabawę przy muzyce. Były tańce, gry i konkursy. Wszystkie dzieci bawiły się wspaniale. Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia.