Szef kuchni poleca…

 Jadłospis od 15.10.2018 do 26.10. 2018

Obiady są przygotowywane przez kuchnię Szkoły Podstawowej nr 2 w Malborku. Karnety miesięczne będzie można wykupić do dnia 10 każdego miesiąca w sekretariacie szkoły. Koszt jednego obiadu dla ucznia wynosi 3,20 zł. Smacznego!                  

Poniedziałek 15.10.2018

Zupa wiejska na mięsie i włoszczyźnie, makaron z truskawkami i śmietaną.                                                                                                             

Wtorek 16.10.2018

Zupa fasolowa na mięsie i włoszczyźnie z zieloną pietruszką, ryż na sypko, potrawka z kurczaka z warzywami.           

Środa 17.10.2018

Rosół na drobiu i włoszczyźnie z makaronem i zieloną pietruszką , ziemniaki, kotlet mielony, marchewka mini na ciepło, kompot owocowy.     

Czwartek 18.10.2018

Grochówka na mięsie, wędzonce i włoszczyźnie, placuszki z jabłkami, herbata z miodem i cytryną.                                                                                                                   

 Piątek 19.10.2018

Zupa ryżowa na drobiu i włoszczyźnie, ziemniaki, kotlet rybny, surówka z kapusty pekińskiej, kompot owocowy.                                                                                                                                             

Poniedziałek 22.10.2018

Zupa buraczkowa na mięsie i włoszczyźnie, Makaron z twarogiem i sosem jogurtowo-śmietankowym na słodko, herbata z cytryną i miodem.                                                      

Wtorek 23.10.2018

Zupa kalafiorowa z koperkiem na drobiu , ziemniaki, gulasz z szynki, surówka warzywna, kompot wieloowocowy.           

Środa 24.10.2018

Zupa pomidorowa na drobiu i włoszczyźnie z zieloną pietruszką, ziemniaki, kotlet drobiowy schabowy, surówka staropolska, napój cytrynowo-miodowy.                                                                                       

Czwartek  25.10.2018 

Zupa pieczarkowa na drobiu i włoszczyźnie, ziemniaki,  gołąbki z mięsem i ryżem w sosie pomidorowym, herbata z miodem.   

Piątek 26.10.2018

Zupa ogórkowa na mięsie i włoszczyźnie, pierogi ruskie z cebulką, herbata z cytryną i miodem.                                                                                                                                              

                  

Dziękujemy Pracownikom  Szkoły Podstawowej nr 2 w Malborku za całoroczne przyrządzanie posiłków dla uczniów naszej szkoły!♥

 W wyjątkowych przypadkach, z przyczyn niezależnych od producenta obiadów, może nastąpić zmiana w jadłospisie.

 Koszt obiadu dla ucznia: 3,20 zł