Święta niech będą w nas

Młodzież klas 7, 8 i III gimnazjalnych po spotkaniach wigilijnych z wychowawcami klas zebrała się w auli szkoły. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Alicja i Maciej, złożyli społeczności szkolnej świąteczne życzenia. Następnie zespół teatralny „Lira” pod kierunkiem Pani Edyty Hołub i Edyty Włodarczyk wystawił przedstawienie pt. Jest taki dzień… Młodzież rozpoczęła występ piosenką „ Coraz bliżej święta” Potem odbyła się inscenizacja. Małego Jezuska odwiedzili raperzy, prymus, zły uczeń , biznesmeni, żebrak , nastolatki, nauczyciel i Ojczyzna.  Kwestie mówione przeplatane były tradycyjnymi kolędami. Na koniec zespół taneczny z klasy 3e gimnazjalnej zaprezentował świąteczny taniec. Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim… Święta niech będą w nas… Wszystkiego dobrego!