Sukces grupy teatralnej Świetliki

Grupa teatralna Świetliki zajęła I miejsce na XVII Powiatowym Konkursie Amatorskich Zespołów Teatralnych pod hasłem „Do kraju tego … tęskno mi Panie”. Teatr daje możliwości refleksji nad tajemnicą otaczającego nas świata. Przygotowany spektakl pozwolił widzom przeżyć wspaniałe chwile upamiętniające naszą przynależność narodową i regionalną oraz poświęcenie Polaków dla swojej Ojczyzny. Występ dostarczył wiele wzruszeń a grający aktorzy otrzymali mnóstwo braw. Teatr rozwija zdolności artystyczne i twórcze. Brawa dla Gabrieli Sztejner z klasy IIa , która dostała nagrodę dla najlepszej aktorki konkursu. Dzieci tworzące grupę teatralną Świetliki to uczniowie klas I – III uczęszczające na zajęcia koła teatralnego prowadzonego przez Panią Bożenę Chaja-Sobuń. Gratulujemy!

Zdjęcia udostępnione wykonane przez : Komendę Powiatowej Policji i Piotra Sobunia.