Stypendyści Marszałka Województwa Pomorskiego

Dnia 17 grudnia 2018 r. w Sali Koncertowej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku odbyła się Gala Stypendialna zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, podczas której zostały wręczone stypendia na rok szkolny 2018/2019 oraz wyróżnienia najzdolniejszym stypendystom tego roku. W tegorocznym zaszczytnym gronie znalazł się nasz uczeń – gimnazjalista – Adrian Kwiatkowski z klasy 3pg  i absolwenci naszej szkoły Bartosz Sobolewski i Julia Przybylska. Podczas Gali stypendyści otrzymali z rąk Pana Marszałka Mieczysława Struka pamiątkowe dyplomy. Szczególne podziękowania należą się rodzicom za ogromny wkład włożony w  rozwijanie pasji młodych ludzi i zaszczepianie w nich radości z nauki i wiarę we własne zdolności. Naszym stypendystom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!