Stokrotki – wizyta mamy

W czerwcu naszą grupę odwiedziła mama Agatki – Pani Monika Siedlarek, która jest inspektorem w banku. Agatka w tym dniu pełniła rolę najmilszej asystentki, znakomicie poradziła sobie z tym zadaniem. Mama Agatki przybliżyła nam swoją pracę .Stokrotki miały okazję poznać na czym polega praca w banku, mogły obejrzeć z bliska banknoty o różnych nominałach oraz karty bankomatowe. Wszystkie zgodnie na pytanie ” skąd się biorą pieniążki” odpowiedziały z bankomatu co wszystkich nas bardzo rozbawiło. Na sam koniec Stokrotki biorąc udział w programie Czytające przedszkolaki poprosiły mamę o przeczytanie książeczki w ramach projektu ” Mały Miś w świecie wielkiej literatury.”

Serdecznie dziękujemy mamie Agatki Pani Monice Siedarek za ciekawą lekcję o bankowości. Dziękujemy za mile spędzony czas i moc uścisków, których jak widać na załączonych zdjęciach nie zabrakło.

Dzieci oraz Panie z grupy Stokrotki