Stokrotki spotykają się z Policjantem

Niedawno, odwiedził nas tata Łucji, Pan Michał, który jest policjantem. Spotkanie z policjantem było dla przedszkolaków bardzo pouczające. Dzieci były tak zadowolone, że prawie każde na pytanie ” kim chcesz zostać jak będziesz dorosły?”  odpowiedziało – policjantem. Zajęcia rozpoczęła pogadanka na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa. Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?…. Pan Michał chętnie opowiedział przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy. Każdy przedszkolak chciał chociaż na chwilę poczuć się policjantem i mógł przymierzyć kurtkę policyjną. Uśmiechy świadczą o tym, że maluchy były zachwycone.

Serdecznie dziękujemy Panu Michałowi Siemaszkiewiczowi za odwiedziny, wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

Przedszkolaki z grupy Stokrotek i wychowawczynie.