Rusza termomodernizacja – prośba do Rodziców

Uprzejmie informujemy, ze rozpoczyna się realizacja projektu termomodernizacji szkół na terenie miasta Malborka. W związku z tym część terenu szkoły zostanie wyłączona pod potrzeby budowy. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Aktualnie zostaną wyłączone: plac parkingowy z wjazdem od ulicy Kwiatkowskiego przyległy do małej sali gimnastycznej i prowadząca do niego droga wjazdowa wraz z bocznym chodnikiem. Na czas budowy również niedostępne będą boiska przyległe do placu parkingowego. Wyłączamy także w miarę postępujących prac miejsca wyznaczone i ogrodzone przez wykonawcę. Termin zakończenia termomodernizacji przewiduje się na koniec sierpnia 2018.

Wszyscy  uczniowie, pracownicy, rodzice będą wchodzić i wychodzić wejściem głównym przy ulicy Wybickiego naprzeciwko Orlika przy zatoczce wjazdowej do szkoły.

Prosimy Państwa o pomoc w zachowaniu bezpieczeństwa naszych dzieci i młodzieży na czas budowy. Prosimy o uszanowanie bezwzględnego zakazu wstępu na teren budowy. O postępie prac i zmianach w organizacji pracy szkoły będziemy Państwa informować na bieżąco.

Z wyrazami szacunku – dyrekcja szkoły