Pożegnanie ósmoklasistów

Dnia 18 czerwca 2019 roku uczniowie klas ósmych, ich rodzice i pedagodzy spotkali się w auli szkolnej. Dyrekcja szkoły i wychowawcy wręczyli absolwentom wiele nagród i wyróżnień. Wśród nich były: Puchar dyrektora szkoły dla Wiktorii Nadolnej za tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z biologii, Puchar dyrektora szkoły za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu dla: Roberta Puczki,  Karoliny Tadaszak,  Mai Buły, Wiktorii Nadolnej, Małgorzaty Rogowskiej, Krzysztofa Lemki, Kamili Bągorskiej, Kingi Parafiniuk, Jana Kubaszewskiego, Igora Terlikowskiego, Anny Neumann, Natalii Zwierz, Nadii Walentynowicz, Aleksandry Okrucińskiej, Tymoteusza Fabiańskiego, Wiktorii Marciniak, Zuzanny Lipiec, Magdy Mroczek.

Tytuł Sportowca Roku otrzymał Mikołaj Szraga. Wolontariuszem Roku został Robert Puczka. Uczniów, którzy otrzymali wysokie wyniki na egzaminie zewnętrznym uhonorowano medalami. Wśród nich wyróżniono: Kingę Parafiniuk, Julię Tessikowską, Maję Bułę, Michała Sobnia, Nadię Walentynowicz, Natalię Zwierz, Oskara Kołtunowskiego, Łucję Szatkowską,  Jana Kubaszewskiego, Wiktorię Nadolną, Kingę Parafiniuk, Igora Terlikowskiego, Annę Neumann, Emilię Pozorską, Julię Tessikowską.

Dyrektor przyznała także puchar Nadii Walentynowicz za wyjątkowa osobowość, osiągnięcia, prostotę i skromność.

Statuetki Pomocna Dłoń – otrzymali: Anna Neumann, Nadia Walentynowicz, Natalia Zwierz, Julia Jurczak, Zuzanna Lipiec.

Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody książkowe z dedykacja od wychowawców klas. Część oficjalną zakończyło uroczyste ślubowanie absolwentów.

Wychowawcy i nauczyciele przyznali wybranym uczniom i uczennicom certyfikaty szkolne. Podziękowano także rodzicom za ich ośmioletnią pracę na rzecz szkoły i wsparcie. Następnie ósmoklasiści i uczennice klas gimnazjalnych przygotowali przedstawienie słowno-muzyczne pod kierunkiem Pani Anny Bajur i Edyty Włodarczyk. Na pożegnanie nauczyciele zaśpiewali absolwentom piosenkę. Potem wychowawcy z ósmoklasistami udali się do klas. Były łzy wzruszenia ale także radość z ukończenia szkoły. Naszym absolwentom życzymy rozwoju osobistego, powodzenia i samych dobrych wyników w szkołach ponadpodstawowych. Wyrośnijcie na mądrych, przyzwoitych i dobrych ludzi. Wszystkiego dobrego!