Pasowanie na Przedszkolaka

W środę 28 listopada 2018 roku w grupie Niezapominajki miało miejsce Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość odbyła się w auli szkolnej. Pasowanie to wyjątkowe wydarzenie w życiu dzieci. We wrześniu tego roku trzylatki po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.  Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Mali artyści z uśmiechami na twarzach recytowali wierszyki, śpiewali piosenki i zmagały się z różnymi trudnymi zadaniami otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Dały tym samym dowód, jak dużo nauczyły się od września.

Samego aktu pasowania dzieci na przedszkolaków dokonała dyrektor szkoły. Potem wystąpiła  grupa artystyczna pod kierownictwem Pań: Agnieszki Nowickiej oraz Jolanty Kowalczyk – Okrucińskiej. Dzieci przeniosły nas podczas swojego występu do świata bajek.  Wszystkim zaproszonym gościom oraz rodzicom serdecznie dziękujemy.

Panie z grupy przedszkolnej – Niezapominajki.