Odwiedziny mamy-fizjoterapeutki

W ubiegły piątek, odwiedziła nas mama Antosi. Pani Natalia Skorupa jest fizjoterapeutką i pokazała naszym Stokrotkom jak wygląda jej praca w szpitalu. Na samym początku Pani Natalia wykonała z naszymi przedszkolakami kilka ćwiczeń, które wykonuje ze swoimi pacjentami. Największą atrakcją było specjalne łóżko do masażu, które mama Antosi przyniosła ze sobą do przedszkola. Takie łóżko wyposażone jest w specjalny regulowany podgłówek i podłokietniki. Pani Natalia pokazała dzieciom w jaki sposób należy się na nim położyć w celu wykonania masażu. Wszyscy mięliśmy okazję tego spróbować, co dla dzieci stanowiło największą frajdę. Pani Natalia opowiedziała nam kiedy i po co wykonuje się masaż leczniczy. To była kolejna pouczająca lekcja dla naszych przedszkolaków. Cały pokaz był bardzo ciekawy. Stokrotki wręczyły mamie Antosi naszą grupową stokrotkę w podziękowaniu za wizytę i z wdzięczności mocno mamę uściskały. Dzieciom tak bardzo się spodobało, że w czasie odpoczynku same wykonywały masażyki na plecach swoich kolegów.

Bardzo, bardzo dziękujemy Pani Natalii za wizytę w naszym przedszkolu.

Wychowawczynie: Ania Ościłowska, Monika Arent, Ania Frankiewicz