Niezapominajkowy Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to najbardziej wesoły i piękny dzień dla wszystkich dzieci. W grupie Niezapominajek  przez cały dzień trwała zabawa. Zaraz po śniadaniu przedszkolaki  odwiedził Pan Mrówka (animator czasu wolnego z PSB Mrówka w Malborku). Maluchy doskonale bawiły się w towarzystwie nowego przyjaciela. Po miłym spotkaniu,  dzieci wzięły udział w  zawodach zręcznościowo – sportowych, w zabawach z chustą animacyjną, grze w kręgle, zabawach z piłeczkami oraz tańcach przy dziecięcych przebojach. Odbyły się również  liczne quizy i  konkursy.  Na zakończenie tego radosnego i pełnego wrażeń dnia każdy maluch otrzymał małą niespodziankę.

                                                                                                     Nauczycielki:  Jola Zwierz i Kasia Pietrzak