Nagrody i wyróżnienia

W grudniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym XXVIII Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce w Malborku, którego tematem było wykonanie ilustracji do kolędy „ Cicha noc”. Prace konkursowe miały przedstawiać kompozycję czarno-białą lub biało-czarną z akcentem barwnym. Na konkurs wpłynęły 332 prace, które były oceniane przez artystów plastyków. Tym bardziej cieszy fakt, że ośmioro uczniów z naszej szkoły otrzymało nagrody i wyróżnienia. Są to: Aleksandra Dembczyńska kl. 2b – wyróżnienie; Magdalena Gilecka – 2b – wyróżnienie; Filip Michalik – kl. 2b – wyróżnienie; Marta Sobuń – kl. 4a – nagroda; Urszula Olińska – kl. 4b – wyróżnienie; Wiktoria Czaplińska – kl. 5d – wyróżnienie; Amelia Laskowska – kl. 3pg – wyróżnienie; Weronika Skok – kl. 3pg – wyróżnienie. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!