Konkurs wakacyjny

Moi Drodzy, zgodnie z tym, co powiedziałam na zakończeniu roku szkolnego, ogłaszam konkurs wakacyjny. Czekamy na Wasze kartki pocztowe z pozdrowieniami dla naszej ukochanej szkoły. Wiemy, ze będziecie odwiedzać różne miejsca w Polsce i w innych krajach. Wystarczy zakupić kartkę pocztową, napisać pozdrowienia, podpisać się imieniem i nazwiskiem oraz numerem klasy, w której obecnie się uczycie a także poprawnie napisać adres naszej szkoły. Jeśli ktoś nie opuszcza naszego miasta może oczywiście wysłać widokówkę z Malborka. Dla przypomnienia podajemy adres naszej szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 5 w Malborku

82-200 Malbork

ul. Wybickiego 32

Pocztówki możecie wysyłać do dnia 31 sierpnia 2019 roku. Decyduje data stempla pocztowego. Klasa, która wyśle do szkoły najwięcej widokówek w nagrodę otrzyma darmowy przejazd autokarem na wybraną wycieczkę szkolną na terenie Polski. Przewidujemy także 5 nagród specjalnych – niespodzianek.  Wszystkie widokówki z pozdrowieniami zamieścimy na dużej ścianie w budynku szkoły. Dzięki temu zobaczymy jakie rejony odwiedzaliście. Bardzo Was zachęcam do udziału w tym konkursie. Życzę udanych, wspaniałych wakacji!

Pozdrawiam wakacyjnie – Elżbieta Sumowska