Jasełka i Dziewczynka z zapałkami

Średnia grupa wiekowa uczniów rozpoczęła swoje spotkanie od przedstawienia teatralnego „Dziewczynka z zapałkami” przygotowanego przez klasę 6a pod kierunkiem Pani Brygidy Sudak. Aktorom wtórował na gitarze Jakub Grochecki. Uczniowie 6 a przypomnieli wszystkim, że najważniejsza jest troska o drugiego człowieka i wspieranie tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Potem klasy piąte wystawiły tradycyjne Jasełka. Pięknie przebrane postacie odegrały sceny z narodzin Dzieciątka Bożego. Aniołowie, Maryja, Józef, Pastuszkowie i Królowie śpiewali z wielkim przejęciem kolędy polskie a publiczność im wtórowała. Dzieci do występu przygotowała Pani Małgorzata Kaim. Na zakończenie każda klasa udekorowała drzewko choinkowe bombkami z napisanymi na nich życzeniami.