Gimnazjaliści odwiedzają przedszkolaków

W ramach tegorocznego planu pracy Samorządu Szkolnego, uczniowie z Sekcji Pedagogicznej wyznaczyli sobie cel główny, a jest nim praca z dziećmi w oddziałach przedszkolnych. W poniedziałki i czwartki  odwiedzają młodszych kolegów i spędzają z nimi czas wolny. Dzieci są chętne do zabawy i z zapałem biorą udział w grach zorganizowanych przez gimnazjalistów. Czasem wspólnie bawią się klockami, a innym razem miło spędzają czas podczas gry w „Starego Niedźwiedzia” czy „Balonika”. Od czasu do czasu starsi koledzy przeczytają młodszym książkę. Dzieci z zainteresowaniem słuchają opowiadań. Takie spotkania sprawiają ogromną radość i przyjemność nie tylko przedszkolakom, ale także uczniom z Samorządu Uczniowskiego. Może ich chęci i zapał do pracy z maluchami zainspirują innych uczniów do tego samego?

reporterka – Jagoda Przybyszewska