„Gdy marzenia się spełniają, to choroby gdzieś znikają……choć na chwilę”

Na przełomie listopada i grudnia Grupa Stokrotki w porozumieniu z Fundacją Mam Marzenia, przyłączyła się do akcji z okazji Dnia Pluszowego Misia. Zbieraliśmy maskotki i materiały plastyczne dla dzieci z oddziałów szpitalnych. Dzięki zaangażowaniu rodziców oraz przyjaciół naszego przedszkola udało nam się zebrać atrakcyjną paczkę dla dzieci. Serdecznie dziękujemy rodzicom Stokrotek, oraz przyjaciołom naszego przedszkola Pani Edycie Zielińskiej z malborskiego salonu Chocolate, Pani Beacie Dziweńka oraz Pani Justynie Śledzikowskiej za okazane serce i przyłączenie się do naszej akcji. Dziękujemy również Pani Basi Wojtasik z Koniczynek za pomoc.

Nadal trwa zbiórka materiałów plastycznych, zachęcamy do przyłączenia się do naszej szlachetnej zbiórki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich .Zbieramy materiały do końca stycznia 2019 roku.

Ania Ościłowska