E-twinning w 4e

Na początku marca klasa 4 e zakończyła swój projekt E-twinning – Mały Odkrywca. W ramach projektu uczniowie wraz z wychowawczynią Panią Małgorzatą Szumską wykonali podczas godzin wychowawczych 4 eksperymenty naukowe. Uczniowie nawiązali współpracę ze Szkołą Podstawową nr 1 w Ostródzie, która również brała udział w projekcie Mały Odkrywca. Zwieńczeniem projektu było stworzenie książki KSIĘGI EKSPERYMENTÓW, w której umieszczone zostały wskazówki oraz wnioski do każdego eksperymentu. Książka znajdzie się w bibliotece szkolnej zarówno w szkole w Malborku jak i w Ostródzie. Podczas projektu uczniowie pracowali w grupach, a następnie analizowali poszczególne doświadczenia. Każdy uczeń uzyskał swój login oraz hasło do strony Twinspace, na której zamieszczane były zdjęcia oraz materiały z poszczególnych zajęć.

Był to nasz pierwszy projekt E-twinning, ale sądząc po zaangażowaniu i zainteresowaniu uczniów można śmiało powiedzieć, że nie ostatni.  Aktualnie będziemy się ubiegać o Odznakę E-twinning na stronie etwinning.pl