Dzień Pluszowego Misia i moc atrakcji u Stokrotek

W poniedziałek 26 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu. Stokrotki przyniosły ze sobą swoje ulubione Misie, te małe i te na prawdę duże. Wszystkie Misie są wyjątkowe i dlatego towarzyszyły nam podczas zajęć i zabaw. W tym dniu wykonaliśmy wspólnie misiowe maski, poznaliśmy równicę między misiem a niedźwiedziem. Odwiedził nas wyjątkowy Miś – Krzyś, który opowiadał dzieciom gdzie mieszka, co lubi robić i co lubi jeść. Wszyscy posmakowaliśmy pysznego miodku, który Miś Krzyś uwielbia najbardziej. Następnie Miś Krzyś zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Przeliczaliśmy misie, układaliśmy je w kolejności  od najmniejszego do największego, tańczyliśmy. Ale to nie koniec atrakcji, ponieważ odwiedziły nas Biedronki Weronika, Wojtuś i Blanka wraz ze swoimi Paniami oraz misiami, Wspólnie przechodziliśmy przed długi tunel i miło spędziliśmy czas.

Zapraszamy do fotorelacji.

Wychowawczynie Ania Ościłowska, Monika Arent, Ania Frankiewicz.