Dzień Pluszowego Misia

Dnia 26 listopada 2018 roku Niezapominajki  uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami. Od samego rana na maluchy czekało wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy przy muzyce, praca plastyczna pt. ,,Mój kochany miś”. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, tańczyły przy piosenkach m. in: „ Jadą, jadą misie”, „Misiowa pobudka”, „Pluszowy miś”. Maluchy, opowiadały również o swoich maskotkach, słuchały czytanych  fragmentów książek o niedźwiadkach, które mogły wypożyczyć z ,,Misiowej biblioteki”. Dzieci bawiły się w starego niedźwiedzia,  układały misiowe puzzle, liczyły baryłki miodu oraz śpiewały piosenkę  ,,My Teddy Bear”. Niezapominajki odgadywały zagadki związane z misiami oraz  ćwiczyły robienie minek (smutnej, wesołej, zdziwionej i złej) z użyciem lusterek. Próbowały także misiowych smakołyków.  Ten dzień dostarczył wszystkim niezapomnianych przeżyć i emocji. Był naprawdę niezwykły i pełen wrażeń.