Dzień Dziecka w przedszkolu

30 maja 2018 r. przedszkolaki z grupy Koniczynek i Stokrotek obchodziły swoje święto, a mianowicie – Dzień Dziecka. Ten dzień był niezwykle radosny, pełen niesamowitych wrażeń  i różnił się od każdego innego, spędzanego przez dzieci w przedszkolu! Wszystkim dzieciom czas umilali animatorzy zabaw, którzy poprowadzili serię ciekawych konkursów, gier i zabaw ruchowych.Na dzieciach ogromne wrażenie wywarło przybycie bajkowych postaci: Myszki Mickey oraz Myszki Minnie, z którymi chętnie brały udział w zabawach tanecznych i sportowych. Podczas wydarzenia dzieci miały okazję odczuć, jak to jest być zamkniętym w mega bańce mydlanej. Pod koniec zabawy, animator przygotował dla dzieci warsztaty balonowe, podczas których pokazywał przedszkolakom, jak zrobić balonowego pieska, kwiatka, biedronkę  itp. Dzieci miały również okazję obserwować proces powstawania waty cukrowej i możliwość sprawdzenia, czy wata równie dobrze smakuje, jak wygląda.  Na pożegnanie animator zabaw wręczył każdemu przedszkolakowi balonik z helem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.