Dziecięcy Festiwal Piosenki Jesiennej

W środę 31.10. 2018 roku do naszego przedszkola zawitała jesień – kolorowa, złota i pomarańczowa. Jesień to piękna pora roku. W ten cudowny czas liście tańczą na wietrze. Z tej okazji odbył się Dziecięcy Festiwal Piosenki Jesiennej. Na scenie wystąpiła i zaprezentowała jesienne utwory nasza cała przedszkolna łąka: Biedronki, Niezapominajki, Stokrotki, Koniczynki oraz  fruwające Motylki. Na samym początku festiwalu przyszła do nas prawdziwa Pani Jesień, ubrana w piękne żółte, pomarańczowe barwy. Przyniosła dary dla naszych przedszkolaków, jak na jesień przystało – kosz pełen rumianych jabłek. Porozmawialiśmy o zmianach jakie następują w przyrodzie oraz rozwiązywaliśmy owocowe zagadki. Nie zabrakło pięknych kolorowych jesiennych strojów i dobrej zabawy. Do zobaczenia za rok.