Christmas is coming w klasie 4c i 4e

Dnia 17 grudnia 2018 roku odbył się konkurs języka angielskiego dla klas 4c i 4e dotyczący tradycji i słownictwa świątecznego. Uczniowie kilka tygodni wcześniej otrzymali karty pracy ze słownictwem i tekstami od organizatora Pani Małgorzaty Szumskiej, nauczycielki języka angielskiego, aby mogli się odpowiednio przygotować do konkursu. W konkursie wzięło udział 7 uczniów z klasy 4c oraz 5 uczniów z klasy 4e. Mistrzami językowymi z zagadnień świątecznych w klasie 4c zostali Jakub Juchniewicz oraz Emilia Wiśniewska, a z klasy 4e Nicolas Ostrowski oraz Oskar Golec. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz bony podarunkowe do salonów Empik, a także drobne gadżety. Najważniejsze, że teraz już żadne słownictwo świąteczne nie jest im obce.

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców naszej szkoły oraz dla Wydawnictwa Językowego Macmillan za podarowanie nagród. Bardzo dziękuję!