Christmas Card dla klas czwartych

W grudniu w związku ze zbliżającymi się świętami w klasach IV zorganizowano konkurs Christmas Card- konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną w j. angielskim. Uczniowie przygotowali przepiękne kartki świąteczne i wykazali się niesamowitą kreatywnością. Bardzo ciężko było wybrać zwycięzców. Jury, w składzie- Pani Małgorzata Szumska, organizator konkursu oraz 4 uczennice klasy 3 architektonicznej gimnazjalnej, ustaliły, że nagrody powędrują aż do 12 osób. Uczniowie otrzymali super nagrody- bony podarunkowe do salonów Empik, dyplomy oraz drobne gadżety. Uczniowie wyróżnieni: Olga Piętka, Patrycja Mazurek, Natalia Szewczyk, Aleksander Jurewicz, Michał Bobkowski, Elena Stany, Kacper Wysocki, Julia Plust, Zuzanna Wojewódka, Bartosz Tokarz,  Hanna Pliszka, Oliwia Warmińska.

Bardzo dziękuję za udział w konkursie wszystkim uczniom klas IV. Serdeczne podziękowania dla firmy WOJTEX- p. Macieja Zaborowskiego oraz dla Rady Rodziców przy SP 5  za ufundowanie nagród w konkursie. Dziękuję – Małgorzata Szumska.