Aktywna przerwa z zumbą

Siedem lekcji w szkole to 5 godzin i 25 minut spędzonych w pozycji siedzącej… Dlatego sekcja taneczna Samorządu Uczniowskiego chciałaby zachęcić uczniów, tych młodszych i starszych, do aktywnego spędzenia długiej przerwy w szkole. Już w ostatnią środę, 31.10.2018r., uczennica klasy 3eg i przewodnicząca sekcji tanecznej Ola Wohlert wraz z koleżankami: Julią Kornacką, Pauliną Jabłońską i Klaudią Ziembą, zaprosiły uczniów przez radiowęzeł do udziału w aktywnej przerwie w auli szkoły. Dziewczyny przygotowały trzy układy taneczne do energetycznych utworów muzycznych. Muzyka przyciągnęła na aulę uczniów i po przełamaniu nieśmiałości sprawiła, że już przy trzecim utworze dziewczyny na scenie nie tańczyły same. Brawo za odwagę! Aktywne przerwy z Zumbą docelowo odbywać się będą codziennie, zawsze na pierwszej długiej przerwie, czyli od 11.30 do 11.45.  Zapraszamy!