8 marca w zerówce

W dniu 8 marca uczniowie klasy zerowej gościli swoje kobiety życia – mamę, babcie, ciocie i siostry! Zaszczycili również nas swoją obecnością dziadkowie! Dzieci jak prawdziwi artyści chętnie umiliły czas piosenkami, wierszykami i życzeniami! Pojawiły się u widzów  łzy wzruszenia i radości, moc życzeń sprawiły wiele uśmiechu! Koledzy z klasy przygotowali dla małych kobietek, swoich koleżanek niespodzianki upominki a dorosłe Panie zostały obdarowane własnoręcznie zrobionymi przez dzieci koralami!

Wizyta gości zakończyła się poczęstunkiem i miłymi rozmowami w gronie klasowym. Panie: Ewa i Danuta dziękują za liczne przybycie gości i dołączają galerię fotografii z tego przemiłego święta u Motylków.